Rádi bychom Vám představili činnost největšího českého komplexu v zahraničí a seznámili Vás nejen se standardní nabídkou služeb Českého domu, ale také s novinkou v informačním servisu pro české podnikatele se zájem o obchod s Ruskem.

Český dům Moskva je největším areálem ve vlastnictví České republiky v zahraničí. Vedle obecného plnění poslání - propagace ČR v zahraničí v oblasti kultury, podpory vnějších ekonomických vztahů a cestovního ruchu poskytuje ČDM především komplexní služby pro zástupce dlouhodobě působících českých firem v Ruské federaci a také krátkodobé české cestovatele. ČDM nabízí pronájem bytů a kanceláří, hotelové ubytování, restaurační služby, catering, prostory pro sportovní aktivity a relaxaci. Nedílnou součástí ČDM je Businesscentrum, mezi jehož hlavní priority patří informační servis pro české podnikatele.

V době koronavirové pandemie, která vstoupila do pracovních aktivit českých podnikatelů, se snaží svou roli v tomto směru posílit. Závažnost situace okolo pandemie COVID-19 a s ní spojené dopady na podnikání v RF diktují nové podmínky spolupráce s obchodními partnery, se kterými musí české firmy počítat. I když pandmemická opatření v RF postupně polevují, přesto pro mnohé české firmy znamenají stále výrazná omezení vzhledem k přetrvávajícímu zákazu cestování mezi ČR a RF.

Ve snaze pomoci českým podnikatelům zorientovat se v prostředí protipandemických opatření, ovlivňujících obchodní výměnu mezi ČR a  RF, byla na webových stránkách ČDM vytvořena nová sekce pro podnikatele, která je přístupná zcela zdarmamapuje aktuální informace o vývoji situace s Covid-19 v RF, podmínkách vstupu do RF, možnostech cestování, opatřeních v Moskvě a v jednotlivých regionech RF. Cílem je, aby čeští podnikatelé operativně a jednoduše dostávali pravidelně nejnovější prověřené informace z prvotních zdrojů. 

Věříme, že v této nelehké situaci může sjednocení dostupných informací z různých zdrojů a jejich pravidelná aktualizace a dostupnost napomoci stávajícím i budoucím klientům ČDM v jejich snadnějšímu naplňování podnikatelských záměrů v RF.

Máte-li zájem o zasílání aktuálních informací přímo na Váš e-mail, prosím kontaktujte Business centrum ČDM na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Zdroj: Český dům Moskva

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora HKCR3  verygoodies    ndb logo