Odbor ekonomické diplomacie Ministerstva zahraničních věcí ČR si Vás dovoluje pozvat na seminář o příležitostech pro české firmy v Indii. Akce se bude konat dne 22. 9. 2021 od 10:00 SELČ Zrcadlovém salónku Černínského paláce v Praze, připojit se můžete eventuálně také on-line.

Na semináři vystoupí členové diplomatického sboru české ambasády v Dillí – pan velvyslanec Milan Hovorka, ekonomičtí diplomaté p. Milan Dostál a p. Jakub Jaroš. Členy ambasády doplní také ředitel regionální pobočky CzechTrade p. Ivan Kameník. Z důvodu ztížených podmínek cestování v rámci pandemie se všichni vystupující připojí k semináři virtuálně.

Tematicky bude seminář zaměřen na konkrétní příležitosti pro české firmy v Indii, podmínky obchodování a také aktuální informace související s probíhající pandemií covid-19. Mezi nejperspektivnější obory v zemi patří civilní letecký průmysl, důlní, těžební a ropný průmysl, obranný průmysl a zdravotnictví.

Účast na semináři je podmíněná předchozí registrací na emailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Kapacita semináře je omezena.

Firmy se k semináři mohou připojit také online. V případě zájmu o online účast sdělte prosím tento požadavek při registraci.

Zdroj: MZV ČR

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora HKCR3  verygoodies    ndb logo