Ve dnech 30. 11. - 2. 12. 2021 proběhla podnikatelská mise jihomoravských firem na Aerospace & Defence Meetings v italském Turíně.

Reprezentanti ASTRA MOTOR, PBS Velká Bíteš, Český letecký klastr, Evektor, Frentech Aerospace a 2VR spolu se zástupci statutárního města Brna se zúčastnili dvoudenního veletrhu, b2b schůzek a workshopů z oblasti vesmírného, leteckého a obranného průmyslu.

Podařilo se realizovat přes 94 schůzek přímo na místě a další schůzky rovněž probíhaly v online prostoru, jelikož akce se konala v hybridním formátu. Aerospace sektor je u nás na vzestupu a to potvrzovali i nákupčí, kteří navštěvovali náš společný stánek - zajímali se konkrétně o české subdodavatele, které vnímají velmi pozitivně.

Obchodní mise byla realizována za finanční podpory Centra mezinárodního obchodu a statutárního města Brna.

Pokud Vás rovněž zajímají další akce z této branže, neváhejte se na nás obrátit: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              czech fund

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora   verygoodies    ndb logo
logo DevelopmentAid main large size