Invest Moldova Agency Vás zve na 8. ročník akce v Kišiněvě, která se bude konat ve dnech 15. - 16. září 2022 v hybridním formátu. Je největší národní ekonomickou platformou pro zkoumání investičních, obchodních a ekonomických příležitostí Moldavské republiky.

Na akci s názvem "Moldavsko - cíl relokace a řešení pro regionální dodavatelský řetězec" se sejdou místní a mezinárodní rozhodovací orgány a odborníci ze země i ze zahraničí, aby identifikovali nejlepší příležitosti a řešení pro repozici Moldavské republiky na mezinárodní úrovni.

Válka na Ukrajině vedla k řadě významných ekonomických změn, zejména v zemích regionu. Moldavská republika prokázala maximální flexibilitu a schopnost přizpůsobit se novému kontextu a na základě nových informací zavedla řadu vstřícných politik, jejichž cílem bylo rychle reagovat na potřeby podnikatelského prostředí a zejména investorů.

Na programu akce bude:

- 14 zasedání, která představí podnikatelské prostředí v zemi: ekonomika, infrastruktura, digitalizace, bankovní systém, obnovitelné zdroje energie atd.

- 10 B2G zasedání se zástupci příslušných ministerstev, vládních institucí a zástupci investičních platforem.

- 8 pitchingových zasedání moldavských společností v následujících odvětvích: IT, agropotravinářství, BPO, móda, elektronika, kreativita, deeptech a start-upy

- Úspěšné příběhy místních a zahraničních společností v Moldavsku

- 10 B2B zasedání s moldavskými oborovými sdruženími zastupujícími strategická odvětví.

Účastníci se mohou registrovat na této adrese: http://www.mbw.md/registration

Více podrobností včetně předběžného programu najdete na  http://www.mbw.md  a https://www.facebook.com/events/582726523373604.

Pokud máte dotazy nebo požadavky na další informace, kontaktujte Velvyslanectví Moldavské republiky v České republice (Vasile Chitii, poradce, tel. 731 565 594)

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              czech fund

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora   verygoodies    ndb logo
logo DevelopmentAid main large size