Obchodní a průmyslová komora Sfax nabízí k případnému využití českých firem pozvánku k účasti na středomořském stavebním veletrhu MEDIBAT, jehož 17. ročník proběhne 8. - 11. března 2023 v tuniském městě Sfax.

Obor stavebnictví je významnou příležitostí nejen pro Tunisko, ale i pro sousední Libyi a subsaharskou Afriku, řada zahraničních účastníků se bude účastnit výstavy MEDIBAT v oficiálních delegacích. Posledního ročníku MEDIBAT 2021 (výstava se koná každé dva roky) se účastnilo 150 místních a zahraničních vystavovatelů a 25.000 aktérů v oblasti stavebnictví a veřejných prací z celého světa.

Více informací o tomto veletrhu naleznete na webových stránkách ZDE.

Tato výstava bude místem objevování inovativních produktů, technologických informací, nových trhů a rozvoje podnikání.

Součástí doprovodného programu budou čtyři hlavní akce: ekonomické fórum, vědecké fórum, podnikatelské fórum a inovační fórum. V rámci tohoto ročníku bude představeno zejména přírodní stavitelství pro udržitelné, propojené a inteligentní prostředí. Kromě těchto setkání budou naplánovány také dny věnované jednotlivým zemím.

Elektronická verze přihlášky je k dispozici na vyžádání u RHK Brno. V případě Vašeho zájmu o účast prosíme do 3. února 2023 o zpětnou reakci, zda by tato nabídka pro Vás byla zajímavá. Kontaktní osoba: O. Hrdlička, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zdroj: Sfax Chamber of Commerce and Industry 

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              czech fund

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora   verygoodies    ndb logo
logo DevelopmentAid main large size