Tchajpejská hospodářská a kulturní kancelář v Praze si Vás dovoluje pozvat na Smart City Summit & Expo 2023 (SCSE). Jde o B2B orientovanou výstavu s bohatými prvky a největší asijský hybridní veletrh chytrých měst s nejobsáhlejším řešením IoT (internet věcí), který nabízí platformu pro spolupráci a navazování kontaktů mezi vládami a podniky. Bude se konat 28. - 31. března v Taipei Nangang Exhibition Center a 30. března - 1. dubna v Kaohsiung Exhibition Center.

SCSE bude letos zaměřena na témata: správa, doprava, AI & IoT (umělá inteligence a internet věcí), bezpečnost, zdravotnictví, telekomunikační operátoři, systémoví integrátoři, 5G, Net Zero (uhlíková neutralita), stavebnictví a startupy.

Bližší informace naleznete ke stažení ZDE nebo na oficiálních stránkách této akce ZDE.

V případě zájmu o skupinovou účast firem a institucí z Jihomoravského kraje prosím do 15. ledna 2023 kontaktujte RHK Brno: O. Hrdlička, tel: 532 194 918, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zdroj: Zastupitelství Tchaj-wanu v České republice

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              czech fund

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora   verygoodies    ndb logo
logo DevelopmentAid main large size