Nabízíme Vám možnost účasti v podnikatelské delegaci, která ve dnech 25. 3. až 1. 4. 2023 doprovodí předsedkyni Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Markétu Pekarovou Adamovou na Tchaj-wan a do Korejské republiky.

Během návštěvy Tchaj-wanu se v Tchaj-peji uskuteční 18. zasedání Česko-tchajwanské podnikatelské rady pro ekonomickou spoluprácislavnostní otevření Česko-tchajwanského centra, B2B jednání s tchajwanskými firmami a skupinové site visits dle sektorů zúčastněných firem. Účastníci se také mohou prezentovat v rámci českého stánku na veletrhu Smart City Summit & Expo, který proběhne ve dnech 28. až 31. března 2023 se zaměřením na oblast chytrého zdravotnictví, umělou inteligenci, chytrého vzdělávání či zelené energie a cirkulární ekonomiky. Smart City Summit & Expo je nejvýznamnější akcí svého druhu v ICT oblasti v asijsko-pacifickém regionu. Tento veletrh každým rokem přitáhne přes 100.000 návštěvníků a více než 450 vystavovatelů z celého světa. Pro české firmy se naskýtá možnost účastnit se výstavy a zároveň řady akcí organizovaných v jejím průběhu veletržní správou.

V Soulu pak proběhne podnikatelské fórum a B2B jednání s korejskými firmami, setkání s vedením významných sdružení firem a organizací zaměřených na podporu obchodu jako Korea Employers Federation nebo Korejská asociace importérů KOIMA.

Perspektivní oblasti pro firmy a vzájemnou spolupráci v obou zemích jsou zejména oblasti nanotechnologií, e-mobility, inovací ve zdravotnictví, umělé inteligence, cirkulární ekonomiky, smart cities, ICT, ale i další oblasti s vyšší přidanou hodnotou. Účast je doporučená jak firmám, které již mají navázané vztahy a partnery v obou zemích a chtějí partnerství podpořit, tak i podnikům, které se začínají o teritorium zajímat, stejně jako startupům. Účastníci budou mít jedinečnou příležitost využít pozitivního vlivu politické delegace, která sebou přináší možnosti setkání se s vrcholovým managementem tchajwanských a korejských firem.

Misi povede prezident Svazu průmyslu a dopravy ČR Jaroslav Hanák a během tchajwanské části také prezident Česko-tchajwanské podnikatelské komory Pavel Diviš. Vedle účasti na celé akci doprovázející předsedkyni Poslanecké sněmovny ČR na Tchaj-wan a do Korejské republiky je možno zvolit také cestu pouze se zaměřením na Tchaj-wan, kdy pondělní a úterní program proběhne společně s politicko-podnikatelskou misí předsedkyně PSČR.

Organizátoři připravují 3 varianty účasti:

  1. Tchaj-wan a Korejská republika
  2. Tchaj-wan
  3. Tchaj-wan s aktivní účastí na veletrhu Smart City Summit & Expo

Více informací včetně rámcového programu všech tří variant a informací k účastnickému poplatku najdete v pozvánce Svazu průmyslu a dopravy ČR.

Zástupci malých a středních podniků i akademického sektoru se sídlem či pobočkou v Jihomoravském kraji mohou pro účast využít finanční podporu z rozpočtu statutárního města Brna prostřednictvím projektu "Centrum mezinárodního obchodu", realizovaného naší komorou. Výše příspěvku bude odvislá od finálního počtu (minimálně pěti) přihlášených účastníků.

V případě dotazů či Vašeho zájmu o účast prosím nejpozději do 2. února 2023 kontaktujte RHK Brno: O. Hrdlička, tel: 532 194 918, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Vystavovatele a zájemce o Smart City Expo prosíme o registraci už do 10. 1. 2023.

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              czech fund

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora   verygoodies    ndb logo
logo DevelopmentAid main large size