Krajská hospodářská komora Zlínského kraje Vás 22. února 2023 zve na webinář, který bude věnován obchodní spolupráci a příležitostem pro české firmy v Rakousku.

Webinář proběhne v čase od 10:00 do 12:00 hod. prostřednictvím platformy MS Teams. Partnery akce jsou Zlínský kraj, Velvyslanectví ČR ve Vídni a společnost CZECH Maschinenbau.

V první části webináře vystoupí Pavlína Šrámková, vedoucí Obchodně-ekonomického úseku ZÚ ve Vídni. Tato část bude věnována česko-rakouské obchodní spolupráci a příležitostem pro české firmy, aktuální situaci na trhu a dalšímu možnému vývoji.

Druhá část bude zaměřena na region Horní Rakousko, který je nazýván srdcem rakouského průmyslu. Ředitel CZECH Maschinenbau Viktor Šašinka Vám představí přední rakouské firmy v tomto regionu dle průmyslových clusterů a nové výzvy pro rozvoj další spolupráce zejména v oblasti strojírenství.

Na webináři v úvodní části vystoupí hejtman Zlínského kraje Radim Holiš a hlavní ekonom Ministerstva zahraničních věcí Marek Pyszko.

Webinář je ZDARMA. Pozvánku s podrobným programem naleznete ZDE nebo na webových stránkách export.cz ZDE

Zdroj: KHK Zlínského kraje

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              czech fund

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora   verygoodies    ndb logo
logo DevelopmentAid main large size