RHK Brno ve spolupráci s Velvyslanectvím ČR v Budapešti a Zahraniční kanceláří CzechTrade v Maďarsku připravuje 23. - 24. května 2023 za podpory statutárního města Brna v maďarské Budapešti prezentaci českých firem nabízejících chytrá municipální řešení.

Mise navazuje na dva úspěšné ročníky setkání partnerských měst a obcí ČR a HU a realizaci projektu "City For The Future". V roce 2023 se zaměřuje na řešení a služby spojené s chytrým a udržitelným rozvojem měst, které prezentuje hlavním decision makerům (tj. starostům a odpovědným pracovníkům municipalit), místním integrátorům smart city technologií a firmám odpovědným za rozvoj města, komunální služby či digitalizaci. Akce je přímo navázána na setkání zástupců místních měst a obcí. Letošní doprovodný program se bude věnovat zejména energeticky úsporným řešením.

Proč se investice do podnikatelské mise do Maďarska vyplatí?

 • B2B Matchmaking
 • B2G Matchmaking
 • Networking
 • Prezentace novinek ze světa technologických inovací

AKCE PODPORUJE NÁSLEDUJÍCÍ PRODUKTOVÉ KATEGORIE:

 • Smart City řešení pro municipality a integrátory (software i hardware)
 • Energeticky úsporná řešení

Co nabízíme českým firmám?

 • CzechTrade, česká ambasáda v Budapešti a RHK Brno připravují prezentaci českých firem za účelem nalezení nových obchodních příležitostí pro české technologické firmy nabízející řešení a služby pro municipality v oblasti smart city a udržitelné město.
 • Rozsahem jedinečné setkání starostů, zástupců žup, státní sféry, odborníků a maďarských dodavatelů, respektive zástupců smart city projektů přináší jedinečnou příležitost pro české společnosti prezentovat se efektivně před úzkou cílovou skupinou – decision makery městských rozvojových strategií – a navázat cenné kontakty s cílem obchodní spolupráce.
 • Matchmaking bude podpořen platformou B2Match, která umožňuje registraci účastníků i sjednání předem domluvených schůzek pro všechny přihlášené subjekty

PODNIKATELSKÁ MISE DO MAĎARSKA 23. - 24. 5. 2023

Účast na akci zahrnuje

 • Osobní zapojení do dvoudenní mise (náklady na dopravu a ubytování si hradí účastníci sami), zabezpečení výstavních prostor pro prezentaci českých firem, vstupy na doprovodné akce
 • Možnost registrace na platformě B2Match pro předem sjednané schůzky na B2B a B2G fóru
 • Vytvoření nebo úprava firemního profilu v maďarštině, češtině a angličtině na stránkách www.cityforthefuture.com (cena zahrnuje překlad podkladů do maďarštiny) v katalogu firem
 • Asistence pracovníků CzechTrade a RHK Brno na akci
 • Pomoc při výběru Vašeho hotelu a další organizační asistence
 • Cena za 20 m2: 28 900 Kč + DPH
 • Cena za 30 m2: 37 500,- Kč + DPH
 • Cena za 50 m2: 60 000,- Kč + DPH

Cena závisí na prostorových požadavcích účastníků (20 m2 / 30 m2 / 50 m2).

Firmy a zástupci univerzit/výzkumných institucí se sídlem či pobočkou v Jihomoravském kraji mohou pro výstavní účast využít finanční podporu z rozpočtu statutárního města Brna prostřednictvím projektu "Centrum mezinárodního obchodu", realizovaném RHK Brno. Výše dotačního příspěvku bude odvislá od finálního počtu přihlášených účastníků na tuto akci z našeho regionu (75 - 90% z výše uvedené ceny základního stánku o velikosti 20 m2).

Pozvánka s registračním formulářem je k dispozici ZDE.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, prosím, kontaktujte pana Jana Špundu z centrály CzechTrade v Praze nebo paní Dóru Egressy, která vede zahraniční kancelář této agentury v Budapešti či RHK Brno, rádi s Vámi prodiskutujeme podrobnosti.

Vyplněnou přihlášku prosím zašlete do 31. 3. 2023 na všechny následující e-maily: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Návazně poté v případě zájmu o účast prosíme rovněž o vyplnění Vašeho firemního profilu na online platformě pro rezervaci schůzek ZDE.

Ohledně dotazů spojených s využitím dotace pro zájemce z Jihomoravského kraje prosím kontaktujte RHK Brno: O. Hrdlička, tel: 532 194 918, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              czech fund

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora   verygoodies    ndb logo
logo DevelopmentAid main large size