Odbor ekonomické diplomacie Ministerstva zahraničních věcí a RHK Brno si Vás dovolují pozvat na semináře o aktuálních obchodních a investičních příležitostech pro české firmy na trzích v Německu, Rakousku, Slovensku a Polsku. První proběhne 19. dubna 2023 v Brně a druhý pak 20. dubna 2023 v Praze.

V rámci programu proběhne série prezentací ekonomických diplomatů, kteří působí na zastupitelských úřadech České republiky v Německu (Ondřej Karas), Rakousku (Pavlína Šrámková), Slovensku (Petr Darmovzal) a Polsku (Jakub Rudý).

Přihlášeným účastníkům budou prezentovat aktuální obchodní a investiční příležitosti na jednotlivých trzích sousedních zemí, ale také informace o kultuře obchodního jednání, specifikách trhů a stavu ekonomiky v každé z těchto zemí.

Po skončení prezentací v Brně i v Praze proběhnou pro zájemce z řad firem individuální konzultace s ekonomickými diplomaty.

Na konferenci do Prahy se registrujte na emailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Na seminář v Brně se registrujte na tomto kontaktu: Jana Šindelková (tel. 532 194 922, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

Kapacita obou akcí je omezena. Účast je po předchozím přihlášení zdarma.

Základní informace o jednotlivých trzích naleznete v aktuální Souhrnné teritoriální informaci zpracované pro Německo, Rakousko, Slovensko a Polsko. Konkrétní sektorové příležitosti pak přibližuje publikace Mapa globálních oborových příležitostí 2022/2023 dostupná na mzv.publi.cz.

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              czech fund

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora   verygoodies    ndb logo
logo DevelopmentAid main large size