Bosenský výrobce moderního městského mobiliáře, navrženého, vyvinutého a distribuovaného společností Telemax se sídlem v Banja Luce, hledá v ČR distributora jejich zařízení – chytrých laviček a solárních autobusových zastávek.

City Gecko je jejich nová značka a korunou 18 let úspěchu firmy Telemax, která operuje na trhu s elektrickými instalacemi (vysoké a nízké napětí). Vznikla na základě rozsáhlé znalosti v elektrotechnickém oboru a jejím přáním je osvojit si a používat nové technologie, které budou přínosem pro společnost. Osvojení nových technologií je jedním z  klíčových cílů (první chytrá budova je její obchodní centrum, první optická síť byla nainstalována Telemaxem, stavební a ochranné systémy byly poprvé instalovány ve státní věznici a nákupním středisku). Nabízené produkty mají velký dopad na ekonomiku Bosny a Hercegoviny, jelikož kovové konstrukce, instalace elektronických částí, marketing a další rozšiřování produktu je zajištěno tamními firmami, které zaměstnávají přes 100 lidí.

V současnosti vyrábí chytrá řešení - solární lavičky, dřevěné lavičky, parkování / nabíječky pro e-skútry a elektrokola a solární autobusové stanice / zastávky.

Více informací naleznete v prezentaci ZDE

 Nabízený typ spolupráce:

Firma hledá v ČR distributora chytrých laviček a solárních autobusových zastávek. Distributor by měl zajistit instalaci a údržbu zařízení. Může využít svoji kapacitu či spolupracovat s dalším subdodavatelem. Distributor získá plnou podporu a know-how při instalaci a později při údržbě zařízení. Může to být např. výrobce nábytku, výrobce městského mobiliáře, jakákoliv firma zabývající se řešeními pro chytrá města (digitálně i fyzicky) nebo firma podobná Telemax LCC.

V závislosti na počtu zakoupených kusů získá distributor slevu, která bude blíže specifikována na osobní schůzce.

Kontaktní osoba v případě zájmu o další informace:

Goran Vukalović
Marketing & sales

Kralja Petra II br. 17,
78000 Banja Luka 

"TELEMAX" d.o.o Banja Luka
Tel:    +387 51 222 550
Fax:   +387 51 222 551
Mob: +387 66 705 110

Web:     www.telemax.ba www.citygecko.solar

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora HKCR3  verygoodies    ndb logo