Velvyslanectví Rumunska v ČR si Vám dovoluje představit rumunskou firmu, která nabízí laserové řezání plechů, plazmové řezání plechů, ohýbání plechů, ohýbání trubek a robotické svařování.

Jedná se společnost z župy Cluj, založenou v roce 2011 s rumunským kapitálem, která se zabývá výrobou svařovaných kovových konstrukcí. Společnost má 16 zaměstnanců, výrobní halu o rozloze 10 000 metrů čtverečních s výrobní kapacitou mezi 50 a 100 tunami za měsíc a dosahuje obratu přibližně 1.000.000 EUR ročně. V jejich portfoliu prací najdete partnery z Rumunska a evropských zemí (Německo, Švédsko, Finsko, Dánsko).

Firma pracuje s automatickým vybavením: laserové řezání, plazmové řezání, CNC řezání a vrtání pro euro profily, robotické svařování, automatické tryskání, děrování a stříhání. Má zájem navázat spolupráci s partnerem, který potřebuje svařované kovové sestavy, kovové konstrukce (průmyslové haly) a různé kovové sestavy, které vyžadují montáž a svařování.

Její certifikáty kvality:

EN 1090 EX3

ISO 9001

Další podrobnosti v přiložené prezentaci ZDE

Kontakt:

Atanasiu Andrei

Tel: +40 752 034 039

E-mail:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Haiduc Paul

Tel+40 745 639 281

E-mail:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

http://confectiihale.ro

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora HKCR3  verygoodies    ndb logo