DevelopmentAid je přední inovativní platforma poskytující svým členům komplexní informační služby pro mezinárodní rozvojový sektor. Nabízí propojení možností financování, odborných znalostí a pečlivě vybíraných dat a specializuje se na propojování dárců, agentur, poradenských firem, nevládních organizací a jednotlivých konzultantů pracujících pro mezinárodní rozvoj.

Cílem DevelopmentAid je pomáhat Vám při zlepšování výkonnosti, včasnosti a efektivnosti realizace projektů mezinárodní rozvojové pomoci prostřednictvím vynikajících služeb zákazníkům a realizace založené na datech.

Díky okamžitému nepřetržitému přístupu k nejnovějším relevantním a včasným informacím budete schopni činit lepší rozhodnutí, řídit se dopadem a zlepšovat hodnotu za vynaložené peníze u všech Vašich rozvojových projektů.

Agentura se sídlem na Kypru má více než 100 zkušených vícejazyčných odborníků, kteří jsou připraveni Vám pomoci.

DevelopmentAid, platforma pro business intelligence v oblasti rozvojové spolupráce Vám nabízí následující výhody:

 • Přístup k informacím o dárcích ("Procurement and Grant Guidelines", "Directory of Contacts", "Country Strategy Papers", "Analysis of Top Contractors").
 • Přístup k databázi financování (výběrová řízení a granty a veškeré související dokumenty, kontaktní informace a popisu projektu, doporučených partnerů a expertů)
 • Přístup k informacím o organizacích (kontaktní informace, minulá výběrovová řízení a ocenění společnosti, partneři a konkurenti, aktuální výběrová řízení)
 • Přístup k systému ocenění (standardizované a srovnatelné informace od dárců, s informacemi o struktuře konsorcia, tj. vedoucí a partneři, technické a finanční hodnocení, dokumenty)
 • Přístup k výchozí databázi životopisů odborníků (100 000+ profilů)
 • Nástroje pro due diligence: Databáze sankcionovaných organizací a jednotlivců
 • Možnost inzerovat pracovní místa v síti 150 000+ odborníků
 • TenderWell - software pro získávání projektů integrovaný s platformou https://tenderwell.app/.

www.developmentaid.org svou business intelligence a náborovými nástroji pomáhá při:

 • Sledování obchodních příležitostí od rozvojových bank, institucionálních dárců, vládních agentur a nadací a nevládních organizací
 • Vytváření konsorciálních partnerství/společných podniků a sledování minulých projektů partnerů/konkurentů.
 • Náboru vysoce kvalifikovaných rozvojových expertů se zkušenostmi s dárcovskými projekty v mezinárodních výběrových řízeních a grantech

DevelopmentAid by také ráda uspořádala bezplatné online prezentace pro české firmy, kteří by měli zájem o výše uvedené služby či využití ročního členství v jejich platformě.

Pokud Vás jejich nabídka zaujala, zašlete prosím Vaše kontaktní údaje na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Návazně Vás pak spojíme napřímo pro další komunikaci v této záležitosti. Při registraci pře RHK Brno můžete navíc využít 10% slevu.

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              czech fund

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora HKCR3  verygoodies    ndb logo
logo centered fullcolor