Jeden z předních německých výrobců psacích nástrojů pro reklamní průmysl - jejich výrobky se vyznačují jedinečným designem spojeným s prémiovým bukovým dřevem, hledá partnery pro spolupráci při montáži a sestavování jejich propisek.

Firma vyrábí vysoce kvalitní a přizpůsobená pera, dřevěná pera, bira, kuličková pera a mechanické tužky za mírné ceny. Standardy kvality této společnosti jsou velmi vysoké, potenciální český partner by měl být velmi spolehlivý a poskytovat nejlepší výsledky kvality.

Podrobnosti:

Sestavování psacích nástrojů je práce vsedě a může být integrováno do existující společnosti nebo do začínající firmy - je zapotřebí přibližně 6 „montážních křesel“.

V Německu bude provedeno vstupní školení o (přibližně 3–5 dní), které bude hrazeno, stejně jako ubytování. Poté proběhne krátký pracovní výcvik v příslušné zemi.

Platba se provádí na základě faktury po sestavení psacích potřeb.

Kontaktní údaje jsou do 21. října 2019 na vyžádání k dispozici na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo