Švédská společnost, která navrhla speciální designový svícen, hledá českého výrobce pro výrobní dohodu, který by byl schopen dodat pro svícny sklo vysoké kvality a vyrobit dle zadání svícny v materiálové kombinaci sklo-nerez, sklo-mosaz a sklo-poniklovaný kov.

Švédská společnost se zabývá designem a nabízí chytře navržené svícny vysoké kvality z bouřkového skla. Nápad na jejich hlavní produkt (svícen) vznikl při rodinné večeři ve venkovním prostředí, kdy zapálené svíčky neustále sfoukával vítr. Prvotní návrh se postupně vyvinul v krásný design, který si zákazníci zamilovali.

V současné době švédská firma prostřednictvím cca 200 maloobchodů a e-shopu prodává své produkty v 15 zemích. Švédská společnost má mnoho spokojených zákazníků jak ve veřejném tak i soukromém sektoru. Dobré reference jim mohou poskytnout např. restaurace Grand Hotelu ve Stokholmu, restaurace Apicius v Paříži.

Kontaktní osoba na RHK Brno pro více informací a zprostředkování přímého spojení na švédskou firmu:

Lenka Votavová, tel:  +420 532 194 917, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  verygoodies magnus ndb logo