Chcete ve srovnání s konkurencí udělat skok kupředu v oblasti ekoinovací? Usilujete o to, abyste prokázali skutečnou přidanou hodnotu vaší environmentální technologie?

 Pokud ano, díky pilotnímu programu EU  vám ETV pomůže dostat vaši technologii na trh a podpoří její používání a replikaci na trhu.

ETV zaštítěný Evropskou komisí přichází s certifikovaným nástrojem, jehož cílem je poskytovat nezávislé a důvěryhodné informace o nových environmentálních technologiích prostřednictvím ověřování, a navázat tak důvěryhodné obchodní vztahy mezi výrobci,  potenciálními zákazníky a investory. Koncovým produktem je Prohlášení o ověření, což je dokument, který slouží k doložení výkonnosti technologie a odlišuje ji od konkurence. Více ZDE

V rámci ETV jsou tvrzení o výkonu inovativních environmentálních technologií ověřována kvalifikovanými třetími stranami označovanými jako „ověřovací orgány“. „Prohlášení o ověření“ vytvořené na konci procesu ETV lze použít jako důkaz výkonnosti a environmentální přidané hodnoty technologie. Díky důvěryhodně zajištěnému dokladu o výkonnosti je možné očekávat, že se inovace snadněji dostanou na trh anebo na trhu získají větší podíl, a to v Evropské unii i na mezinárodních trzích. Navíc se snižuje technologické riziko pro ty, kdo technologie kupují.

Přesné kontaktní údaje a užitečné odkazy pak najdete rovněž na oficiální internetové stránce ZDE

K dispozici je 13 ověřovacích orgánů, které poskytují poradenství ve 3 technologických oblastech: ύprava, čištění a monitoring vody; energetika; materiály, odpad a zdroje.

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  brnobusiness magnus ndb logo