Naše strategické projekty

Centrum mezinárodního obchodu

RHK CMO

Více

INDUSTRY CLUSTER 4.0

IC 4.0 final

Více

Enterprise Europe Network

een bez textu

Více

Business Club

rhk businessClub verticalColor beztextu

Více

Vzdělávání členů RHK Brno II

vlajkaEU

Více

Kont(r)akt

 

RHKB Kontrakt logo animace 300px

Více

Příprava a podpora podnikání žen

Chcete podnikat? Pomůžeme vám!

 Uvažujete o podnikání jako fyzická osoba nebo chcete založit firmu. RHK Brno pro Vás od září rozjíždí s partnery z Rakouska (Wirtschaftskammer Niederöstereich) a Slovenska (Slovenská obchodná a priemyselná komora) nový projekt „Příprava a podpora podnikání žen v Jihomoravském kraji s využitím zahraničních zkušeností“. Můžete získat nejdůležitější informace k podnikání takzvaně „v kostce“. Velmi oceníte i kontakt s dalšími ženami, které řeší podobné problémy nebo již měly první zkušenosti s podnikáním.

Regionální hospodářská komora Brno, poskytující komplexní servis podnikatelům, zřídila toto centrum díky podpoře z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu ČR. Projekt „Příprava a podpora podnikání žen“ poskytuje ZDARMA odborné (právní, daňové aj.) rady důležité pro začátek podnikání, pomůže najít vhodného kouče a organizuje semináře na různá témata. „A nejen to“, říká Dagmar Matějková, konzultantka asistenčního centra Brno na Regionální hospodářské komoře Brno.

 Zahájení projektu: 1.9.2012

Konec projektu: 30.6.2015

Cílová skupina: Začínající podnikatelky

Na internetové platformě: ipodnikatelka.crhkbrno.cz/platforma naleznete více informací k projektu. Po registraci, která je zdarma a k ničemu vás nezavazuje, můžete využívat možností uživatelské sekce.  Je to např. sekce Začínáme, kde naleznete 20 různých skript, která pojednávají o důležitých oblastech podnikání. Využijte možnosti sebevzdělávat se z odborně zpracovaných materiálů. 

 Kontakt: Bc. Markéta Horáková - Lazarová, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., +420 532 194 917

 

esf eu oplzz Cervenapodpora horizont CMYK 

 

 

Výhody členství

Proč se stát členem komory

Podpora obchodu

Vaše čísla jenom porostou, pokud zůstanete s námi

Vzdělání a poradenství

Proaktivní vzdělávání posune Vás i Vaše zaměstnance

Networking

Na našich akcích získáš ty nejlepší kontakty

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora HKCR3  verygoodies    ndb logo