I. Podmínky spolupráce

  1. Partnerem se může stát každá členská firma Regionální hospodářské komory Brno (RHK Brno).
  2. Partner má možnost na webu umístit odkaz na Regionální hospodářskou komoru Brno, který po prokliknutí přesměruje zájemce na stránku společnosti. Jako odkaz bude použito logo RHK Brno či grafika dodaná RHK Brno.
  3. Partner má možnost umístit do svého podpisu v e-mailové korespondenci informaci o tom, že je členem Regionální hospodářské komory Brno. Proklik z tohoto odkazu bude opět směřovat na stránky RHK Brno a musí mít podobu schválenou RHK Brno.
  4. Partner má možnost umístit v prostorách své provozovny informaci o svém členství v RHK Brno, případně na svoji provozovnu umístit informační samolepku o členství v této instituci. Oba dokumenty může získat na RHK Brno.
  5. Partner má možnost aktivně doporučit nového člena Regionální hospodářské komory Brno. Za aktivní doporučení náleží partnerovi sjednaný bonus.

II. Bonus

  1. Společnost RHK Brno poskytne partnerovi bonus za každou doporučenou firmu. Firma musí při podání přihlášky na tuto přihlášku či ústně uvést, že jí bylo doporučeno přihlásit se ke členství od partnera.
  2. Partnerovi náleží odměna ve výši 5% ze zaplaceného členského příspěvku doporučené firmy v roce podání přihlášky ke členství. V případě, že v daném roce firma již členský příspěvek nehradí, posouvá se výpočet odměny a její vyplacení na rok následující.
  3. Partner může čerpat bonus formou snížení členského příspěvku v roce následujícím, případně vyplacením peněžních prostředků ve formě slevových kuponů, které lze využít místo finančních prostředků při úhradě námi realizovaných akcí.
  4. Bonus musí být vyčerpán nejpozději v roce následujícím po jeho získání nebo dle platnosti kuponu, který partner obdrží.
  5. Nárok na bonus a jeho výplatu vzniká pouze za předpokladu, že celková výše bonusu dosáhne nejméně 500 Kč.

Více informací: Ing. František Motl, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel: 532 194 919

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 jihomoravsky-kraj logo-komora HKCR3  verygoodies magnus ndb logo