Registrace otevřeny!
Vážené dámy, vážení pánové,
 
v minulém čísle jsme soutěžili o 2 sady vstupenek na koncert Ivy Bittové a Čikori, šťastnými majiteli se stali pánové Milan Bedroš (Advokátní kancelář JUDr. Milan Bedroš) a Ing. Luděk Dubanský (ČAD Blansko a.s.), gratulujeme a přejeme příjemnou zábavu.
S blížícími se prázdninami přecházíme tak trochu na volnoběh, na další zpravodaj se můžete těšit na přelomu července a srpna, k pravidelné aktivitě se vrátíme v září. Přejeme Vám velmi pomalu ubíhající a slunečné dovolené a těšíme se na viděnou nejpozději, nejpozději, nejpozději, viz níže … 
 
Ladislav Chodák a Čenda Absolon
 
PODNIKATELSKÉ SETKÁNÍ
Vezměte děti a vydejte se s námi objevovat svět oslavanských permoníků. Čekají na Vás hry, soutěže i odpočinek v krásně zrestaurovaném prostředí dolu Dukla.
VZDĚLÁVACÍ KURZ
Chcete zlepšit své dovednosti či dovednosti zaměstnanců v oblasti zahraničního obchodu? Přihlaste se na náš kurz. Čerpejte zkušenosti přímo od odborníků z praxe.
B2B JEDNÁNÍ
Registrujte se, vyberte si firmy pro osobní jednání, naplánujte schůzky a přijďte je zrealizovat 1. - 2. 10. 2018 na Mezinárodním strojírenském veletrhu.
JEDEN VELKÝ OMYL ČESKÉHO PODNIKÁNÍ
Smyslem podnikání je především zisk. Je to stejné jako dítě potřebuje k životu kyslík, firma potřebuje k životu tvořit zisk, potřebuje peníze na investice, na rozvojové projekty, na nové obchodní aktivity.
GOLF
Přijďte si zahrát golfový turnaj, poznat nové lidi a zároveň podpořit dobrou věc. Úterý 28. srpna na hřišti Golf Resortu Olomouc.
ZJISTIT VÍCE NA WWW.RHKBRNO.CZ
g+    Facebook    Twitter    Instagram
© 1996 — 2016 Regionální hospodářská komora Brno
Z ODBĚRU SE MŮŽETE ODHLÁSIT

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora HKCR3  verygoodies    ndb logo