RHKB informuje
Vážené dámy, vážení pánové,
abychom podpořili lokální ekonomiku a umožnili Vám snáze, rychleji a efektivněji hledat nové příležitosti, připravujeme pro Vás ve spolupráci se statutárním městem Brnem dlouhodobou networkingovou platformu Kontakt-Kontrakt. Tuto aktivitu budeme spouštět v průběhu měsíce července, zůstaňte na příjmu.
Druhou věc, kterou bych chtěl ještě jednou zmínit, je projekt Vzdělávání členů RHK Brno II. Kontaktujte nás a zajistěte si bezplatné vzdělávání Vašich zaměstnanců v průběhu následujícího roku již nyní. Připravujeme také otevřené kurzy, aktuálně angličtinu pro začátečníky, hlaste se zde.
Hezké letní dny,
Čenda
VZDĚLÁVACÍ AKCE
Každý trh je jiný a zákazníci se na něm i  jinak chovají.
Přijďte si poslechnout zkušené matadory, jejich názory a rady.  
1. října opět startujeme náš exportní kurz.
PODNIKATELSKÉ SETKÁNÍ
Zapište si do svých diářů termín 12. listopadu. V divadle Barka, na Vás čeká zajímavý program, ve kterém uvidíte i zástupce našich členů. Částí vstupného podpoříme naši členskou firmu, neziskovku Ligu vozíčkářů.
CENTRUM MEZINÁRODNÍHO OBCHODU
Aktuální zahraniční poptávky, nabídky, tendry, pozvánky na akce a informace pro začínající nebo zkušené exportéry naleznete v novém čísle našeho e-zpravodaje.
ZJISTIT VÍCE NA WWW.RHKBRNO.CZ
⚬ Akce
g+    Facebook      Instagram
© 1996 — 2020 Regionální hospodářská komora Brno
Z ODBĚRU SE MŮŽETE ODHLÁSIT

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              czech fund

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora HKCR3  verygoodies    ndb logo
logo centered fullcolor