Dobrý den milí kolegové,

v těchto přetěžkých dnech pro nás pro všechny, mě včera oslovila naše Lucie Horáková, asistentka našeho pana ředitele Čendy Absolona, následujícím mailem:

Ahoj Ivo,
pro odlehčení v těchto nelehkých dnech… možná se teď o něco víc potvrzuje, že ta příroda nás vůbec ale vůbec nepotřebuje a poradí si možná raději sama…
https://www.theartnewspaper.com/news/venice-clean-coronavirus
Kanály v Benátkách jsou průzračně čisté, ve vodě jsou vidět ryby a vrátily se dokonce i labutě…
Zdravíme z komory s přáním hodně sil!
Lucka

Poděkoval jsem jí a odpověděl: „Lucie napiš o tom něco hezkýho, pozitivního do sekce Go green, od toho tady je. Poděl se názorem, jistě to mnoho lidí se srdíčkem uvítá“.

Stalo se.

Dnes, 19.3.2020, jsem se stal dvojnásobným dědkem a Lucie mi udělala svou úvahou nad současným děním okolo nás takovou radost, že potlačila mé dědkovské obavy z narození vnučky do tohoto „našeho“ současného světa, který máme na svědomí a jsme za něj odpovědni. 

Příspěvek níže v prokliku.

Děkuji Lucii za její otevření mysli, za sdělení jejích pocitů a vyjádření naděje na lepší budoucnost pro naše potomky. Vyjádřeno jejími slovy: „Musíme se opravdu snažit, abychom dostáli svým slibům, ale máme pro to, myslím, jen tu nejlepší motivaci“.

Děkuji i Vám všem přispěvatelům do sekce Go green, kteří se podílíte na naší vzájemné inspiraci a svými zajímavými názory, tipy a příspěvky nás ujišťujete, že Vám osud planety není lhostejný, že máte zájem vytvářet poctivé hodnoty, máte zájem být úspěšní ve svých oborech a činnostech, a přitom nemyslet jen na svůj prospěch.

Jsem rád, že sekce Go green Vám dává smysl.

S úctou k přírodě Ivo Hutira

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora HKCR3  verygoodies    ndb logo