RHK Brno
                                                                          Hrdá RHK Brno
 
Hezké ráno rodině hrdé RHK Brno, ve Slavkově je dobojováno, přišlo nás téměř 150, zvládli jsme to i bez hlavní hvězdy večera, program byl bohatý, bavili jsme se, podívejte se na fotky a video, omlouváme se, je delší, ale je fajn a nezapomínejte, že nikdy neusínáme na vavřínech, jsou před námi dvě podzimní akce Kontakt-Kontrakt a začínáme připravovat lednový ples, chceme, aby se stal tradičním, jako již mnoho věcí, které děláme, pokud se Vám v loňském roce na plese líbilo a máte zájem stát se jeho partnery, zavzpomínejte a neváhejte nás kontaktovat, STOP! Váš Čenda
RHK Brno
 
 
 
Číst více
RHK Brno
Máte povinnost vykazovat údaje do Intrastatu ?
Nabízíme Vám odborný seminář „Změny v provádění statistiky vnitrounijních obchodů Intrastat“ s datem konání  13. října 2016.
Číst více

 

RHK Brno
Zjistěte, jak s pomocí dotací získat nová zařízení a technologie, proškolit zaměstnance, či jak financovat lidské zdroje ve Vaší společnosti…
Číst více
RHK Brno
Hospodářská komora České republiky ve spolupráci s Ministerstvem zahraničních věcí ČR a partnery Vás srdečně zve na KRAJSKOU EXPORTNÍ KONFERENCI.
 Číst více
RHK Brno
Zahraniční firmy hledají v ČR dodavatele, odběratele i kooperační spolupráci. Podívejte se, zda nehledají právě Vás.
Číst více
S pozdravem
Mgr. Čeněk Absolon, Ph.D.
ředitel RHK Brno
Aktuální akce
Členové pro členy
www.rhkbrno.cz

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              CZECH FUND logo

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora HKCR3  verygoodies    ndb logo