Dny chytré výroby!
Vážené dámy, vážení pánové,
dezinfikujeme, umýváme, udržujeme rozestupy a věříme, že nás neskolí ani výři ani víry ani viry, a prostě to hrneme vpřed! Připravujeme Dny chytré výroby, které proběhnou 5.-7.10. Přijede za námi i místopředseda vlády ČR Karel Havlíček!
Závěrem koukněte níže na nabídku naší členské firmy vyrábějící obličejové masky, jejich použití u Vašich zaměstnanců dle nejnovějších vládních opatření zabrání uvalení karantény v případě setkání s nakaženou osobou.
Čenda
BUSINESS SNÍDANĚ
Chcete budovat značku zaměstnavatele a nevíte jak na to? Přihlaste se na business snídani a zjistěte více informací.
SETKÁNÍ
Na základě ohlasů účastníků podnikatelského setkání spojeného s cyklovýletem jsme ve spolupráci s našimi členy připravili další cyklistickou akci pro nadšence.
NABÍDKA
Víte, že karanténa nebude nutná za předpokladu, že pozitivně testovaný a jeho kontakt měli při setkání roušky či respirátory? Už jste je pořídili pro své zaměstnance?
ON LINE
S ohledem na současnou situaci Vám můžeme aktuálně do konce září nabídnout řadu zajímavých bezplatných akcí. Připojte se přímo z kanceláře!
ZJISTIT VÍCE NA WWW.RHKBRNO.CZ
⚬ Akce
g+    Facebook      Instagram
© 1996 — 2020 Regionální hospodářská komora Brno
Z ODBĚRU SE MŮŽETE ODHLÁSIT

Zůstaňte v kontaktu

Formulář se odesílá, počkejte prosím...

Vaše soukromí je pro nás důležité. Jestliže se chcete dozvědět více o našich zásadách při ochraně osobních údajů, přečtěte si zde.

Generální partner:

DRFG Investiční skupina logo2018              czech fund

Naši partneři

logo brno3 logotyp jihomoravsky  logo-komora   verygoodies    ndb logo
logo DevelopmentAid main large size